Otrzęsiny klas czwartych

Starym zwyczajem naszej szkoły „starszyzna” uczniowska postanowiła w dniu 30 września „potrząsnąć” trochę tegorocznymi czwartoklasistami, urządzając im niezłą zabawę -

-  OTRZĘSINY!  Jest to rodzaj inicjacji dziewcząt i chłopców wkraczających w poczet uczniów klas starszych.

Tak więc uczniowie klas IVa i IVb przeszli nie lada egzamin, wykazując się humorem i pomysłowością:

- sportowcy zmagali się ze sobą w rozgrywkach sportowych

- zespół „złotych rączek” wykonał z gazet i zademonstrował mundurek czwartoklasisty

- dziennikarze przeprowadzili wywiady ze swoimi wychowawczyniami

- zespół intelektualistów wykazał się wiedzą o szkole

- powstały też portrety wychowawczyń: p. Anny Gnatowskiej i p. Marzeny Szczęśniak

Na zakończenie świeżo „otrząśnięci” uczniowie obu klas stanęli do wspólnego zdjęcia. Pomimo „zaaplikowanych” plastrów cytryny, uśmiech nie schodził z twarzy, na dowód, że wszyscy świetnie się bawili. Wręczono także pamiątkowe „Świadectwa Dojrzałości”. Powyższe wydarzenia udokumentowane są w naszej GALERII, do której warto zajrzeć.

Po tych wydarzeniach wszyscy ruszyli na DYSKOTEKĘ z okazji DNIA CHŁOPAKA.