Klasa IVa w Złotych Arkadach

„ Nulla dies sine linea ! ”, czyli „ żaden dzień bez kreski ” – mówili uczniowie  w starożytnym Rzymie, przychodząc codziennie do szkoły.

Uczniowie z klasy IVa mogliby zmienić to przysłowie na powiedzenie: „ Każdy dzień z cukierkiem ! ”. Nie myślcie tylko, że czwartoklasiści to łakomczuchy, oni po prostu zdobywają w ten „ słodki ” sposób punkty za dobre zachowanie. A kiedy już uzbierali cały słoik łakoci, zasłużyli na nagrodę, którą była zabawa w „ Złotych Arkadach ”.

Gra w kręgle, pyszna pizza, napoje, a przede wszystkim zadowolony uśmiech pani wychowawczyni i znakomita rozrywka w gronie samych grzecznych koleżanek i kolegów – utwierdzają nas wszystkich, że dobre zachowanie naprawdę się opłaca !!!