„Zaadoptuj przytulankę”

2 grudnia 2016 roku zapisze  się  w naszej  szkolnej  kronice  szalonymi  zgłoskami!

Powiecie, że  to  przesada? My  uważamy, że  ani  trochę, bo  tylu  piątek  i  szóstek  zdobytych  w  ciągu  kilku  godzin  w  jednej  szkole, żaden   uczniowski  dzienniczek  jeszcze  nie  widział !

To  niewiarygodne  zjawisko  było  skutkiem  ostatniej  akcji  Samorządu  Uczniowskiego „ Zaadoptuj  Przytulankę ! ”, której  szczegóły  zostały  opisane  na  szkolnej  stronie  internetowej. Radosne  okrzyki na  korytarzach, dzieci  z  klas od pierwszej do  szóstej  z adoptowanymi  maskotkami  w  objęciach, nauczyciele  oszołomieni  wielką  determinacją uczniów  w  zdobywaniu najlepszych  ocen, no  i  pani  wicedyrektor  biegająca  po  szkole  w  poszukiwaniu  osieroconych  pluszaków…. Czy  nadal  macie  wątpliwości, że  to  był  szczególny  dzień  w  naszej  kochanej ”39” ?