Roksana Kasprzycka

Roksana  Kasprzycka - to  nie  tylko  wzorowa  uczennica  klasy III c ,ale także utalentowana  zdobywczyni wielu cennych  nagród w konkursach szkolnych  i  międzyszkolnych. Największe  wrażenie  robią jej  piękne prace  plastyczne  ( I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym „Jesienne  kompozycje”, wyróżnienie w świątecznym  konkursie plastycznym „ Bombka europejska ” ), które  świadczą o wyjątkowych  zdolnościach i  wrażliwości  artystycznej Roksany. Jeśli  dodamy, że dziewczynka  uczęszcza  na zajęcia do Dziecięcego Centrum Tańca „Majery”, w którym zdobyła dyplom w kategorii „ złoto ”, to z pewnością  obudzimy  waszą  nadzieję na kolejne  sukcesy  tej młodziutkiej ulubienicy Terpsychory!