Jan Pawłowski

Jan  Pawłowski uczeń  klasy IIIc to bardzo  zdolny  matematyk, któremu  rozwiązywanie  zadań  i liczenie  sprawia  taką samą  przyjemność, jak wykonywanie  pięknych  prac  plastycznych czy   recytacja utworów  poetyckich. W każdej z tych  dziedzin  Jan  wyróżnia  się wśród  uczestników konkursów zdobywając, ku naszej radości, nagrody i dyplomy:  w  Międzyszkolnym  Konkursie Bibliotecznym na najładniejszą zakładkę do książki  zajął II miejsce, podobnie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  pt. „ Na jurajskim  szlaku ” ,w którym pokonał go tylko jeden z rywali. Jednym słowem – Janek tanecznym krokiem podąża  drogą kariery ( i nie tylko w przenośni ), bo musimy dodać, że nasz uczeń jest też  znakomitym tancerzem! Pod okiem profesjonalistów uczy się tańca w Dziecięcym Centrum Tańca „ Majery ” i ma na swoim koncie dyplom w kategorii „ Złoto ”.