Dzień Babci i Dziadka w klasie IB

Ktoś kiedyś powiedział, że Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię …

A  my  jesteśmy  pewni, że  babcie  są  wszędzie tam, gdzie  ich wnuczęta  śpiewają, tańczą, recytują; zwłaszcza, gdy  robią  to  tak pięknie, jak pierwszaki  z  Ib ! Kiedy  nasi  uczniowie  pojawili  się  24 stycznia  pięknie  wystrojeni, z  uroczystymi  minami na wzruszonych, przejętych  buziach  domyśliliśmy się, że  szykują  jakąś  wielką  niespodziankę dla  wyjątkowych  gości. Nie  trzeba  przecież  być  Sherlockiem Holmesem, żeby  odgadnąć, o  jakim  pięknym  święcie  pamiętali  pierwszoklasiści.

Dzień Babci i  Dziadka  stał  się  okazją  do  zorganizowania  w  naszej  szkole  miłej  uroczystości, podczas  której  dostojni  seniorzy, wszystkie ukochane  babcie i babunie, najlepsi w świecie  dziadkowie czyli panowie o srebrnych włosach i złotym sercu,  usłyszeli  mnóstwo  serdeczności … Kosz  kwiatów  wykonanych  przez  dzieci  i  długi  stół  uginający się od  smakołyków  to  tylko  skromne  dodatki  do  galowego  występu  gromady  kochających  wnucząt.