Sport

Artykuły

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w badmintonie

2018-03-19

W dniach 23 lutego i 2 marca odbyły się Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w badmintonie. W tej dyscyplinie wystartowaliśmy pierwszy raz. Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Sypniewska, Paulina Durka uplasowały się na dziewiątym miejscu, chłopcy w składzie: Adam Błaszczak, Kacper Długosz, Filip Sośniak zajęli siódme miejsce.

Siatkówka chłopców

2018-02-15

Biegi łyżwiarskie chłopców

2018-02-14

Dnia 25.01.2018 r. na lodowisku MOSiR rozegrane były biegi łyżwiarskie zorganizoweane przez Szkolny Związek Sportowy.

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt

2017-02-13

W dniu 09.02.2017 r. odbyły się eliminacje do Mistrzostw Częstochowy Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły awansowała do ośmiu najlepszych szkół naszego miasta i będzie walczyła o najwyższe trofea.

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w łyżwiarstwie szybkim

2017-02-07

W Mistrzostwach Częstochowy Szkół Podstawowych w łyżwiarstwie szybkim reprezentanci naszej szkoły zajęli V i VI miejsce.

Gratulujemy !

Mistrzostwa Częstochowy w szachach drużynowych

2016-10-10

W dniu 4 października odbyły się Mistrzostwa Częstochowy w szachach drużynowych.

Złota Mila

2016-09-12
W dniu 9 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły wystartowali w XXVII Biegu Ulicznym Złota Mila Częstochowy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Mistrzostwa Częstochowy w Trójboju Lekkoatletycznym

2016-05-25

Tomasz Zatoń indywidualnym mistrzem Częstochowy w Trójboju lekkoatletycznym !

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

2016-05-12
W dniu 11 maja zostały rozegrane Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

2016-05-10

Uczniowie klas I-IV wzięli udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w konkursie ,,Gier i zabaw".

Finał Mistrzostw Śląska Szkół Podstawowych w szachach

2016-03-23

Półfinał Mistrzostw Śląska w szachach nasz !!!

Finał Wojewódzki w Łyżwiarstwie Szybkim

2016-03-22

W dniu 16 marca 2016  r. w Jastrzębiu Zdroju odbył się Finał Wojewódzki w Łyżwiarstwie Szybkim.

KINDER + SPORT

2016-03-14

W sobotę, 12 marca reprezentacja naszej szkoły rozegrała w Jaworznie II turniej III etapu Ogólnopolskiego Turnieju  Kinder + Sport.

Sukces w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

2016-03-11

Wielki sukces !

W dniu 9 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, wygrała Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w szachach w kategorii chłopców.
Stanisław Burdzicki został indywidualnym Mistrzem Częstochowy a Jan uplasował się na trzeciej pozycji.

GRATULUJEMY !!!!

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w Łyżwiarstwie Szybkim

2016-02-04
W dniach 2,3 lutego 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Częstochowy Szkół Podstawowych w Łyżwiarstwie Szybkim.

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kinder + Sport

2016-01-25

Udany start naszych drużyn w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Kinder + Sport.

XV Mikołajkowy Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

2015-12-08

W dniach 5-6 grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Mikołajkowym Turnieju w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

IMPREZY SPORTOWE

2016-01-09

ZŁOTA  MILA

Upalne wakacje nie zdołały uśpić naszej aktywności fizycznej i jak co roku, z ogromną energią i entuzjazmem, przystąpiliśmy do pierwszej w tym roku rywalizacji sportowej !Aż  63 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w XXVI Złotej Mili Częstochowy i 11 września 2015 roku stanęło w szranki współzawodnictwa.  Nasi biegacze i tym razem nie zawiedli. W zawodach indywidualnych Radosław Bartłomiejczyk zajął IV miejsce, a Zuzanna Tatarczyk VI. Niecierpliwie czekamy na podsumowanie współzawodnictwa drużynowego. Mamy jednak przeczucie, że powodów do radości i dumy nam nie zabraknie !

BIEGI  PRZEŁAJOWE

30.09.2015 roku reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Częstochowy Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chłopcy zajęli VIII miejsce.

Podczas gdy polska reprezentacja siatkarzy odnosi wspaniałe sukcesy w Pucharze Świata w Japonii, naszą szkołę odwiedzili młodzi siatkarze z częstochowskiego AZS - u.  Nasi goście opowiadali o swoich pasjach, początkach kariery sportowej, długich i ciężki treningach oraz satysfakcji ze swoich sportowych sukcesów.  Najbardziej oczekiwanym punktem spotkania był profesjonalnie poprowadzony trening, na którym nasi uczniowie mogli się poczuć prawdziwymi siatkarzami. Wizyta tak miłych i utalentowanych gości zakończyła się nie mniej miłym akcentem – wspólną sesją fotograficzną i wręczeniem plakatów własnoręcznie podpisanych przez zawodników AZS-u.