Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/ 2017

 

II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Grach i Zabawach w kategorii chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w szachach koedukacyjnych

V miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej dziewcząt

VII miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej chłopców.

Awans do 16 najlepszych drużyn w województwie w ramach ogólnopolskiego turniej Kinder + Sport w kategorii dwójek chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej plażowej chłopców

Sukcesy indywidualne:

III miejsce w Halowych Mistrzostwach Częstochowy w Lekkiej Atletyce w biegu na 60 m – Tomasz Zatoń

III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Trójboju LA – Wiktor Nogalski

I miejsce w Grand Prix w szachach – Stanisław Burdzicki

 

Najlepszym Sportowcem Szkoły w roku szkolnym 2016/2017 został Tomasz Zatoń

 


 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/ 2016

 

V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół miasta Częstochowy  w kategorii chłopców

VIII w województwie śląskim, I w półfinale wojewódzkim,  I w Częstochowie w  Szachach   ( Jan i Stanisław Burdziccy)

X w województwie śląskim, I w Częstochowie w łyżwiarstwie szybkim ( Jan Burdzicki, Staniśław Burdzicki, Michał Czerwiński, Alan Kurzycki)

IV miejsce w Częstochowie w Drużynowych zawodach LA chłopców

V miejsce w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

V miejsce w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w grach i zabawach chłopców

Awans do półfinałów mistrzostw województwa śląskiego w minisiatkówce w kategorii klas piątych ( 16 najlepszych drużyn województwa) ( Bartłomiejczyk, Motak, Burdzicki, Błaszczak, Stasiak)

Sukcesy indywidualne:

Tomasz Zatoń – Indywidualny Mistrz Częstochowy w Trójboju LA

Radosław Bartłomiejczyk - Indywidualny Mistrz Częstochowy w Czwórboju LA

Jan Burdzicki - Indywidualny Mistrz Częstochowy w łyżwiarstwie szybkim

Zuzanna Tatarczyk – II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w biegu na 600 m

Justyna Kurzycka -   I miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w rzucie piłką palantową

Karol Kowalski – III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w rzucie piłką palantową

Jan Burdzicki – II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w szachach

 


 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/ 2015

 

-  III miejsce w Międzynarodowym Biegu Ulicznym ZŁOTA MILA Częstochowy w kategorii Szkół Podstawowych; 

    Indywidualnie: I miejsce -  Jeziak Wiktoria, VI miejsce Milena Kluszewska

-  II miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Miasta Częstochowy

-  IV miejsce w Polsce, II w województwie śląskim, I w Częstochowie i w rejonie 

    w Tenisie stołowym dziewcząt ( Kluszewska Milena, Przygoda Klaudia, Rataj Gabriela)

-  III miejsce w Częstochowie w Drużynowych zawodach LA dziewcząt

   ( JeziakWiktoria, Kluszewska Milena, Kurzycka Justyna, Kasztelan Lilia, Przygoda Klaudia)

-  V miejsce w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt

-  V miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

-  IV miejsce w grach i zabawach dziewcząt

-  I miejsce w grach i zabawach chłopców

-  II miejsce w Trójboju LA chłopców ( Bartłomiejczyk Radosław. Błaszczak Kamil, Burdzicki Stanisław,

    Kurzycki Alan, Pieciukonis Robert, Szewczyk Patryk)

-  III miejsce w szachach chłopców ( Jan i Stanisław Burdziccy )

-  VI miejsce w łyżwiarstwie szybkim chłopców

-  V miejsce w piłce siatkowej plażowej  chłopców

-  V miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół miasta Częstochowy zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt

 


 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/ 2014

 

-  Mistrzostwo Częstochowy, mistrzostwo rejonu oraz II miejsce w województwie śląskim w tenisie stołowym dziewcząt –

      Kluszewska Milena, Rataj Gabriela, Przygoda Klaudia

-  Mistrzostwo Częstochowy w Czwórboju LA- Szczygieł Przemysław,

    Dyderski Filip, Szymczyk Wojciech, Król Jakub,  Mordal Mikołaj, Raczyński Aleksander

-  Mistrzostwo Częstochowy w Drużynowych Zawodach LA - Szczygieł, Dyderski, Szymczyk, Król, Raczyński

-  Indywidualni Mistrzowie Częstochowy: w biegu na 600 m – Filip Dyderski, Wiktoria Jeziak

-  Mistrzostwo Częstochowy w Łyżwiarstwie szybkim – Król Jakub, Szymczyk Wojciech, Joński Jakub, Burdzicki Jan,

-  Indywidualni mistrzowie Częstochowy w łyżwiarstwie szybkim:

-  Król Jakub I, Szymczyk Wojciech II, Burdzicki Jan III

 -  IX miejsce w województwie śląskim w łyżwiarstwie szybkim

-  Mistrzostwo Częstochowy w Jurajskiej Lidze Rowerowej

-  Indywidualny Mistrz Częstochowy w Jurajskiej Lidze Rowerowej – Filip Dyderski

-  III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w piłce siatkowej – Szczygieł Przemysław, Dyderski Filip, Joński Jakub,

    Szymczyk Wojciech, Mateusz Gostkowski – Dźwig, Motyl Dominik, Klimek Piotr, Kurbiel Albert, Mordal Mikołaj,

    Jeziak Mateusz

-  VI miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Turnieju „Kinder + Sport” w minisiatkówce –

     Szczygieł, Dyderski,  Szymczyk, Joński, Jeziak

-  III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w tenisie stołowym – Motyl, Szczygieł, Kluszewski

-  III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Drużynowych zawodach w LA dziewcząt

-  II miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w grach i zabawach - chłopcy

-  II miejsce w Międzynarodowym Biegu Ulicznym ZŁOTA MILA Częstochowy

-  II miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Częstochowy

-  VIII miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Częstochowy

-  V miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Częstochowy

-  IV miejsce w Trójboju LA dziewcząt

-  II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna w klasyfikacji Szkół Podstawowych, Filip Dyderski I 

    Wojciech Szymczyk IV w klasyfikacji indywidualnej, Anna Chorzelska II  a Gabriela Rataj VI w klasyfikacji indywidualnej.

-  II miejsce w Międzynarodowym Biegu Ulicznym ZŁOTA MILA Częstochowy w kategorii Szkół Podstawowych; 

     Indywidualnie: Szczygieł Przemysław III, Dyderski Filip IV, Raczyński Aleksander VI, Szymczyk Wojciech XII,

     Jeziak Wiktoria III, Rataj Gabriela VI

-  II miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Miasta Częstochowy

-  VI miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Miasta Częstochowy

 WYGRALIŚMY WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w kategorii chłopców

   – jesteśmy najlepszą szkołą w mieście, w kategorii dziewcząt uplasowaliśmy się na piątym miejscu.

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/ 2013

 

-  II miejsce w Międzynarodowym Biegu Ulicznym ZŁOTA MILA Częstochowy w kategorii Szkół Podstawowych;

-  VI miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych - chłopcy

-  II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej w klasyfikacji Szkół Podstawowych, Dominik Motyl I

      a Jakub Król III w klasyfikacji indywidualnej

-  IV miejsce Mistrzostwach Częstochowy w Piłce Siatkowej chłopców

-  II miejsce w Łyżwiarstwie Szybkim chłopców

-  I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

-  I miejsce w konkursie gier i zabaw chłopców

-  II miejsce w Czwórboju LA chłopców – Przemek Szczygieł trzeci indywidualnie

-  II miejsce w Trójboju LA dziewcząt – II miejsce Wiktoria Jeziak indywidualnie

-  V miejsce w piłce siatkowej plażowej chłopców

-  III miejsce we współzawodnictwie sportowym Szkół Podstawowych chłopców

-  IX miejsce we współzawodnictwie sportowym Szkół Podstawowych dziewcząt

 

 


SPORTOWIEC ROKU

 

Rok 2015/2016  -  Jan Burdzicki

 

Rok 2014/2015  -  Milena Kluszewska, Wiktoria Jeziak

 

Rok 2013/2014  -  Filip Dyderski

 

Rok 2012/2013  -  Przemysław Szczygieł