Jesteś tutaj: Start / Doradztwo zawodowe

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE KLAS VIII

Witam  wszystkich bardzo serdecznie a  dziś w szczególności   uczniów klas, które w tym roku szkolnym  ukończą naszą szkołę. Chcę Was poinformować, że Centrum Informacji Zawodowej opracowało wyniki ankiet przeprowadzonych 27 października 2020r. w klasie VIII a i klasie VIII b. Ankieta miała na celu zbadać   preferencje uczniów do wykonywania określonych zawodów. Specjalista współpracujący z nasza szkołą prosi o kontakt telefoniczny z Rodzicami uczniów w celu omówienia wyników ankiety. Uczniowie, którzy nie brali udziału w ankiecie powinni skorzystać z propozycji, skontaktować się z CIZ i wypełnić ankietę. Kontakt telefoniczny do CIZ: 34 361 93 92.

Gorąco zapraszam Rodziców do kontaktu ze specjalistami, którzy udzielą Państwu cennych uwag na temat wyboru szkoły średniej.

DRODZY RODZICE

Pragnę poinformować Państwa, że ruszyła ważna kampania społeczna pod nazwą „Poznaj MOC Zawodowca” realizowana w ramach projektu „Śląskie Zawodowcy”. Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego w województwie. Kampania podkreśla jak bardzo ważne jest wspieranie ucznia w wyborze ich ścieżki życiowej, edukacyjnej i zawodowej. Zapraszamy do śledzenia informacji pod wskazanymi adresami: https//www.facebook.com/poznaj MO Czawodowca, www:zawodowcy.slaskie.pl/ lub kontakt telefoniczny (32)7740412.

WEWNĄTRZSZKOLNY  SYSTEM DORADZTWA ZAWODOWEGO na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram Zajęć Doradztwa Zawodowego  2020/2021

Prezentacja  Centrum Informacji Zawodowej

Drodzy Uczniowie

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego, nasz kontakt z Wami, będzie przebiegał nieco inaczej niż w poprzednich latach.

Żałujemy, że w chwili obecnej nie mamy możliwości osobiście przedstawić naszej oferty ale mamy nadzieję, że wspólnie wybierzemy najlepszą formę konsultacji.

Z prezentacji dowiecie się co dla Was przygotowaliśmy, czego możecie się spodziewać w czasie rozmowy z nami i w jaki sposób możemy się kontaktować.

Na koniec poprosimy Was o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej. Udzielone przez Was odpowiedzi ułatwią nam zaplanowanie naszych wspólnych spotkań.

Bardzo nam zależy, aby każdy z Was, kto będzie miał potrzebę uzyskania informacji czy rozmowy na temat swojej dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, mógł skorzystać z oferowanej przez Centrum Informacji Zawodowej pomocy.

Pozdrawiamy Was serdecznie

Pracownicy CIZ