Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020 na Jasnej Górze

„By każdą szkołę w Polsce kończyli ludzie mądrzy i dobrzy, choć mądrość kosztuje, a dobro jest trudne …”

Takimi  życzeniami  dla   wszystkich  uczestników  Inauguracji  Roku Szkolnego  2019/2020 na  Jasnej  Górze, biskup   archidiecezji   częstochowskiej, Andrzej  Przybylski  3  września  2019r. dokonał  uroczystego  otwarcia  kolejnego  roku  szkolnego w  naszym  mieście. Bazylika  Jasnogórska  ponownie  gościła  nie tylko  przedstawicieli  uczniów  wszystkich  typów  szkół, ale także  nauczycieli, pracowników  kuratorium  oświaty  i  innych  przedstawicieli  placówek  oświatowych  z  powiatu częstochowskiego.

Mamy  nadzieję, że  uczestnictwo  naszej  delegacji  w tej  podniosłej  uroczystości  zapoczątkuje  pełen sukcesów  i  dobrej  zabawy  nowy rok  szkolny !