Jasełka i koncert kolęd w parafii Św. Stanisława Kostki

14  stycznia 2018 roku , w mroźną  niedzielę  uczniowie  naszej  szkoły  przybyli  do  kościoła  pw. Św. Stanisława  Kostki, aby  uczestniczyć  we  mszy  świętej  w  intencji  wszystkich  imigrantów  i  uchodźców, a  także  zaprezentować  zgromadzonym w kościele  Jasełka  Bożonarodzeniowe, które  mogliśmy  podziwiać na  szkolnej  scenie  tuż  przed  świętami.

Ponownie  mogliśmy  obserwować  wzruszenie  na  twarzach  publiczności, kiedy  zabrzmiały  piękne  kolędy  i  pastorałki  w  wykonaniu „ Stokrotek ”, a  nasi  zdolni  recytatorzy  przypomnieli  historię  narodzin Jezusa.Kiedy  umilkły  brawa  dla  naszych  młodych  artystów, rozpoczął  się  koncert  kolęd  i  pastorałek, w  którym  prawdziwy  popis  talentów wokalnych  dali   uczniowie  nie tylko  naszej szkoły, ale także  Szkoły  Podstawowej  nr 14. Nie  zabrakło  też  przedszkolaków. Wszystkie  występy  podobały  nam się bardzo, choć  nieskromnie  donosimy, że  największe  wrażenie  zrobił  na  widowni  koncert flażoletowy  w  wykonaniu  klasy  IIIA  z  naszej szkoły.Wszystkie  dzieci  biorące  udział w  tym  niecodziennym, uroczystym  wydarzeniu zostały  nagrodzone nie tylko  wyrazami  uznania  mieszkańców  parafii, ale  też  pięknymi  upominkami   przygotowanymi  przez  siostry  zakonne. I  oczywiście  zaproszeniem  na  kolejne takie  spotkanie  w  następnym  roku !