(…) I balony lecą w górę,
ktoś czerwony ma kapturek,
jest karnawał, dzieci tańczą,
gra muzyka przebierańcom.

Chociaż  balony  na szkolnej zabawie  karnawałowej  wcale nie leciały  w  górę, bo   mocno i starannie  upięte  pięknie  zdobiły  salę  gimnastyczną, to  muzyka  rzeczywiście  głośno  grała  naszym  poprzebieranym  uczniom. Nie  jesteśmy  w  stanie  wymienić  wszystkie  fantastyczne  postacie, które  pojawiły  się  na balu, ale  wydaje  nam  się, że  dominowały  księżniczki, misie, czarownice  i…tajemnicze   damy  w  maseczkach. Nie zabrakło  także  policjantów i  bohaterów  Star Wars.  Szalone  pląsy  i  korowody  trwały  aż  do  późnych  godzin  wieczornych, bo  o  siłę  do  tańca i  dobrą  zabawę  zadbały  mamy  z  Rady  Rodziców. Dzięki  Nim  dzieciakom nie  zabrakło  napojów i  słodkich  przekąsek, a  na  starszych  uczniów  czekała  też  oryginalna niespodzianka: urządzenie  do  robienia  i  natychmiastowego  wywoływania  zdjęć, do których pozowano  w  zabawnych  strojach  i  rekwizytach. Taka  pamiątka    długo  jeszcze  będzie  przypominała  niezapomniane, karnawałowe  chwile  w  naszej  szkole !